700 000 €
2188 €/m²
Property 8142 photo 1
Property 8142 photo 2
Property 8142 photo 3
Property 8142 photo 4
Property 8142 photo 5
Property 8142 photo 6
Property 8142 photo 7
Property 8142 photo 8
Property 8142 photo 9
Property 8142 photo 10
Property 8142 photo 11
Property 8142 photo 12
Property 8142 photo 13
Property 8142 photo 14
Property 8142 photo 15
Property 8142 photo 16
Property 8142 photo 17
Property 8142 photo 18
Property 8142 photo 19
Property 8142 photo 20
Property 8142 photo 21
Property 8142 photo 22
Property 8142 photo 23

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 320 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საკუჭნაო. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, გაზონი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
580 000 € 2748 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49250
  • ფართი 211 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
865 000 € 2344 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49883
  • ფართი 369 m²
  • Rooms 11
იყიდება
850 000 € 2266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51008
  • ფართი 375 m²
  • Rooms 9
იყიდება
610 000 € 2440 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58268
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
600 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63203
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
700 000 € 3255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63482
  • ფართი 215 m²
  • Rooms 6
იყიდება
690 000 € 1864 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64529
  • ფართი 370 m²
  • Rooms 11
იყიდება
800 000 € 3265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64888
  • ფართი 245 m²
  • Rooms 4
იყიდება
575 000 € 3125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65051
  • ფართი 184 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა