Property 58268 photo 1
Property 58268 photo 2
Property 58268 photo 3
Property 58268 photo 4
Property 58268 photo 5
Property 58268 photo 6
Property 58268 photo 7
Property 58268 photo 8
Property 58268 photo 9

Details

  • აშენების წელი: 2005
  • რემონტის წელი: 2015
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 250 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა, სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The detached house is located in Agios Dimitrios area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
850 000 € 2236 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66082
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 6
იყიდება
650 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41560
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 8
იყიდება
525 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38390
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
670 000 € 1558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23473
  • ფართი 430 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11008
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
750 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23422
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
830 000 € 2184 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23004
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 8
იყიდება
600 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11012
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
530 000 € 1827 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14276
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 9

სიახლეების დაგზავნა