Property 49883 photo 1
Property 49883 photo 2
Property 49883 photo 3
Property 49883 photo 4
Property 49883 photo 5
Property 49883 photo 6
Property 49883 photo 7
Property 49883 photo 8
Property 49883 photo 9
Property 49883 photo 10
Property 49883 photo 11
Property 49883 photo 12
Property 49883 photo 13
Property 49883 photo 14
Property 49883 photo 15
Property 49883 photo 16
Property 49883 photo 17
Property 49883 photo 18
Property 49883 photo 19
Property 49883 photo 20
Property 49883 photo 21

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2006
  • ოთახების რაოდენობა: 11
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 58 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 369 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო, ავტოფარეხი.

The detached house is located in Kalamos.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 100 000 € 2037 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44106
  • ფართი 540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2480 m
იყიდება
750 000 € 425 000 € 1349 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4837
  • ფართი 315 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
980 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13074
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 8
იყიდება
700 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23811
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 000 000 € 2941 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30360
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 6
იყიდება
850 000 € 2236 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66082
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64231
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30736
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m

სიახლეების დაგზავნა