890 000 € 830 000 €
2441 €/m²
Property 58283 photo 1
Property 58283 photo 2
Property 58283 photo 3
Property 58283 photo 4
Property 58283 photo 5
Property 58283 photo 6
Property 58283 photo 7
Property 58283 photo 8
Property 58283 photo 9
Property 58283 photo 10
Property 58283 photo 11
Property 58283 photo 12
Property 58283 photo 13
Property 58283 photo 14
Property 58283 photo 15
Property 58283 photo 16
Property 58283 photo 17

Details

  • აშენების წელი: 2005
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 340 კვ.მ in Attica. სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The detached house is located in the Porto Rafti area

Fully equipped with electrical appliances

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
890 000 € 3423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23481
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 12
იყიდება
865 000 € 2344 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49883
  • ფართი 369 m²
  • Rooms 11
იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64231
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 7
იყიდება
900 000 € 2727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3989
  • ფართი 330 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 000 000 € 8333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29767
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
750 000 € 425 000 € 1349 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4837
  • ფართი 315 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
1 250 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39060
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 9

სიახლეების დაგზავნა