Property 63203 photo 1
Property 63203 photo 2
Property 63203 photo 3
Property 63203 photo 4
Property 63203 photo 5
Property 63203 photo 6
Property 63203 photo 7
Property 63203 photo 8
Property 63203 photo 9
Property 63203 photo 10
Property 63203 photo 11
Property 63203 photo 12
Property 63203 photo 13
Property 63203 photo 14
Property 63203 photo 15
Property 63203 photo 16
Property 63203 photo 17
Property 63203 photo 18
Property 63203 photo 19
Property 63203 photo 20
Property 63203 photo 21
Property 63203 photo 22
Property 63203 photo 23
Property 63203 photo 24
Property 63203 photo 25
Property 63203 photo 26

Details

  • აშენების წელი: 1994
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 300 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

------------------------------------------

🏡 Luxury Detached House 300 sq.m. in Kalyvia Thorikou Center – €600,000

A luxurious detached house of 300 sq.m., located on a 551 sq.m. plot, is available for sale in the center of Kalyvia Thorikou (Zone A). This high-spec maisonette (1st & 2nd floor) is ideal as a family residence or for commercial use.

🔹 Interior Layout:

  • 3 bedrooms (1 master)
  • 2 bathrooms + 1 WC
  • Living room with fireplace
  • Separate kitchen
  • Hallway
  • Large balconies with views to East & West

🔹 Location:

  • In central Kalyvia, close to schools, shops, bus stop
  • 15 minutes from Athens International Airport
  • 10 minutes from Lagonisi beach

📍 Ideal for residential living or investment/tourism purposes.

📞 Contact us for more information or to schedule a visit.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
520 000 € 4333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6744
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
600 000 € 2173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23036
  • ფართი 276 m²
  • Rooms 7
იყიდება
700 000 € 3255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63482
  • ფართი 215 m²
  • Rooms 6
იყიდება
650 000 € 1625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29458
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 10
იყიდება
600 000 € 1188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30111
  • ფართი 505 m²
  • Rooms 10
იყიდება
610 000 € 2440 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58268
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
700 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23811
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
580 000 € 2416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19405
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 8
იყიდება
870 000 € 4833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5663
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
865 000 € 2344 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49883
  • ფართი 369 m²
  • Rooms 11

სიახლეების დაგზავნა