Property 49250 photo 1
Property 49250 photo 2
Property 49250 photo 3
Property 49250 photo 4
Property 49250 photo 5
Property 49250 photo 6
Property 49250 photo 7
Property 49250 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 2000
  • მდგომარეობა: Under construction
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 0-სართულიანი კოტეჯი ფართით 211 კვ.მ in Attica. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის ბუხარი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

For sale detached house under construction with an area of 211sq.m.

On the ground floor  of 138.88 sq. there is a parking space , a boiler room, a staff room and a bathroom.

The first floor consists of 3 bedrooms, a living room with a kitchen, two bathrooms, one toilet room.

Next to the main building ,there is a 48 sq.m. house also included in the price.
The house consists of a kitchen, living room, bedroom and bathroom.

The plot land  is 7.400 sq.m

The detached house is located in Varnavas area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
750 000 € 425 000 € 1349 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4837
  • ფართი 315 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
850 000 € 2266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51008
  • ფართი 375 m²
  • Rooms 9
იყიდება
650 000 € 1857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38393
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7
იყიდება
580 000 € 2748 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49250
  • ფართი 211 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
500 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60133
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
690 000 € 1864 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64529
  • ფართი 370 m²
  • Rooms 11
იყიდება
575 000 € 3125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65051
  • ფართი 184 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
580 000 € 3866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37582
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 3
იყიდება
850 000 € 2236 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66082
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 6
იყიდება
600 000 € 1188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30111
  • ფართი 505 m²
  • Rooms 10

სიახლეების დაგზავნა