იყიდება - კუნძული 375 m² ატიკაში

საბერძნეთი ატიკა დანარჩენი ატიკა
850 000 €
2267 €/m²
Property 51008 photo 1
Property 51008 photo 2
Property 51008 photo 3
Property 51008 photo 4
Property 51008 photo 5
Property 51008 photo 6
Property 51008 photo 7
Property 51008 photo 8
  • ობიექტის კოდი 51008
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კუნძული
  • ფართი 375 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 8500 m²
  • რეგიონი ატიკა
  • ადგილი დანარჩენი ატიკა (ატიკა)
  • ოთახების რაოდენობა 9

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2016
  • ოთახების რაოდენობა: 9
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება 0-სართულიანი კოტეჯი ფართით 375 კვ.მ in Attica. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 150 000 € 5299 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62380
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 7
იყიდება
830 000 € 2184 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23004
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 8
იყიდება
800 000 € 3265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64888
  • ფართი 245 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 000 000 € 3448 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28611
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 8
იყიდება
890 000 € 3423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23481
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 12
იყიდება
1 000 000 € 8333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29767
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
700 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23811
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
980 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13074
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 8

სიახლეების დაგზავნა