Property 65251 photo 1
Property 65251 photo 2
Property 65251 photo 3
Property 65251 photo 4
Property 65251 photo 5
Property 65251 photo 6
Property 65251 photo 7
Property 65251 photo 8
Property 65251 photo 9
Property 65251 photo 10
Property 65251 photo 11
Property 65251 photo 12
Property 65251 photo 13
Property 65251 photo 14

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1974
  • რემონტის წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • განთავსება: 28
  • Type of flooring: tiles- wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 28 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

🏙 Penthouse Studio 28 sq.m. – Fully Renovated (2024)

An excellent front-facing penthouse studio of 28 sq.m. is for sale, located on the 3rd floor, the only apartment on the floor, featuring a spacious 30 sq.m. veranda and southwest orientation.

Fully renovated in 2024, it is an ideal investment opportunity in an area with stable and increasing rental demand.

• Thermal insulation

• Aluminum window frames with energy-efficient glazing

• Security door

• Electrical appliances & furniture included

🧱 Flooring

• Granite tiles in kitchen & bathroom

• Mosaic flooring on the veranda

🌿 Outdoor Area

• 30 sq.m. veranda

• Awnings

• Bright & sunny

📍 Location

• 100 m from Super Market

• 300 m from Metro & ISAP (electric railway)

• 800 m from Omonia Square

💼 Very good investment yield.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
139 000 € 1404 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65922
  • ფართი 99 m²
  • Rooms 3
იყიდება
140 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38725
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 1
იყიდება
150 000 € 1851 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48458
  • ფართი 81 m²
  • Rooms 4
იყიდება
150 000 € 2678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12503
  • ფართი 56 m²
  • Rooms 2
იყიდება
135 000 € 1115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57535
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60320
  • ფართი 72 m²
  • Rooms 3
იყიდება
130 000 € 1529 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28736
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
150 000 € 1363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35934
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
105 000 € 6562 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64130
  • ფართი 16 m²
  • Rooms 1

სიახლეების დაგზავნა