Property 35934 photo 1
Property 35934 photo 2
Property 35934 photo 3
Property 35934 photo 4
Property 35934 photo 5
Property 35934 photo 6
Property 35934 photo 7
Property 35934 photo 8
Property 35934 photo 9
Property 35934 photo 10
Property 35934 photo 11
Property 35934 photo 12
Property 35934 photo 13
Property 35934 photo 14
Property 35934 photo 15
Property 35934 photo 16
Property 35934 photo 17
Property 35934 photo 18
Property 35934 photo 19
Property 35934 photo 20
Property 35934 photo 21
Property 35934 photo 22
Property 35934 photo 23

Details

  • აშენების წელი: 1976
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 8800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 110 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in Victoria's square,Athens.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
215 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57843
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 2534 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59325
  • ფართი 73 m²
  • Rooms 3
იყიდება
130 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65937
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
160 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61831
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
200 000 € 2564 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66046
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 1769 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53236
  • ფართი 113 m²
  • Rooms 3
იყიდება
185 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50423
  • ფართი 74 m²
  • Rooms 3
იყიდება
140 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38725
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 1
იყიდება
190 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65592
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა