Property 57535 photo 1
Property 57535 photo 2
Property 57535 photo 3
Property 57535 photo 4
Property 57535 photo 5
Property 57535 photo 6
Property 57535 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 1956
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 121 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს Semi-first floor სართულზე და შედგება Semi-first floor შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს

The apartment is located in  Kipseli area.

Bank property.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
147 000 € 3266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60030
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
155 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66066
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 3
იყიდება
147 000 € 3127 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56290
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
175 000 € 3365 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60289
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
175 000 € 3804 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34846
  • ფართი 46 m²
  • Rooms 2
იყიდება
160 000 € 1720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37430
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 4
იყიდება
123 000 € 1863 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63320
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 2
იყიდება
150 000 € 3658 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63762
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა