Property 60320 photo 1
Property 60320 photo 2
Property 60320 photo 3
Property 60320 photo 4
Property 60320 photo 5
Property 60320 photo 6
Property 60320 photo 7
Property 60320 photo 8
Property 60320 photo 9
Property 60320 photo 10
Property 60320 photo 11
Property 60320 photo 12

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1975
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 6800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 32 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 72 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the Athens center area

Fully equipped with electrical appliances

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
195 000 € 2785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35829
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
180 000 € 1800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35874
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
200 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35879
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
150 000 € 1363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35934
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
150 000 € 1363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36502
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
150 000 € 1724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36641
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
165 000 € 1375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36811
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 1800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37128
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
160 000 € 1720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37430
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა