Property 38725 photo 1
Property 38725 photo 2
Property 38725 photo 3
Property 38725 photo 4
Property 38725 photo 5
Property 38725 photo 6
Property 38725 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 11500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 35 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

In to apartment belongs an exclusive use of the garden area of ​​92,86 sq.m. and reception area of 35,60 sq.m.

The apartment which is located in Neo Psixiko area is currently rented with a monthly rent of 600 euros!

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34854
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
185 000 € 3700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57683
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
140 000 € 2258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35583
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 3
იყიდება
140 000 € 2295 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60135
  • ფართი 61 m²
  • Rooms 2
იყიდება
165 000 € 2357 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61701
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
150 000 € 1363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36502
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
190 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65592
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
135 000 € 1115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57535
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
152 000 € 3304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60187
  • ფართი 46 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა