150 000 €
2679 €/m²
Property 12503 photo 1
Property 12503 photo 2
Property 12503 photo 3
Property 12503 photo 4
Property 12503 photo 5
Property 12503 photo 6
Property 12503 photo 7
Property 12503 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1985
  • რემონტის წელი: 1995
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 4 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 56 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

The apartment is located in the area of Nea Smirni neighborhood.

Convenient location, less than 100 sq.m. from the tram station Megalou Alexandrou (named after Alexander the Great)

Also for sale is provided the apartment on the 4th floor 65 sq.m. - 145.000 euro.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 1282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61935
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 6
იყიდება
152 000 € 3304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60187
  • ფართი 46 m²
  • Rooms 2
იყიდება
155 000 € 1987 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63391
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 1894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51269
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 4
იყიდება
180 000 € 2337 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60136
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 2564 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66046
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
123 000 € 1863 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63320
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 2102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44245
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61831
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
150 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66037
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა