Property 28736 photo 1

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 85 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
170 000 € 4146 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65308
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 2102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44245
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
185 000 € 3627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65408
  • ფართი 51 m²
  • Rooms 2
იყიდება
160 000 € 2461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65166
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
165 000 € 1375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36811
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
150 000 € 1282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61935
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 6
იყიდება
108 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59744
  • ფართი 30 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
155 000 € 6739 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61678
  • ფართი 23 m²
  • Rooms 1
იყიდება
185 000 € 2434 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60318
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 1894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51269
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა