Property 63706 photo 1
Property 63706 photo 2
Property 63706 photo 3

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1970
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Type of flooring: wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 7700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო
  • სარემონტო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 80 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

The property is located in the center of Athens (Amerikis Square)

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
165 000 € 3437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65227
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 2
იყიდება
110 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63856
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 3
იყიდება
105 000 € 6562 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64130
  • ფართი 16 m²
  • Rooms 1
იყიდება
170 000 € 4146 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65308
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
160 000 € 1720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37430
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 4
იყიდება
165 000 € 916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50635
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
170 000 € 2833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60897
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2
იყიდება
130 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65937
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
155 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66066
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 3
იყიდება
165 000 € 2357 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61701
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა