Property 48458 photo 1
Property 48458 photo 2
Property 48458 photo 3
Property 48458 photo 4
Property 48458 photo 5
Property 48458 photo 6
Property 48458 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 1973
  • რემონტის წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 81 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the Attiki area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
215 000 € 2621 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66032
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
220 000 € 2716 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60192
  • ფართი 81 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 1545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65402
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 1652 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44137
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
220 000 € 2268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50492
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 4
იყიდება
208 000 € 2773 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65595
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 2
იყიდება
155 000 € 2818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64864
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
155 000 € 2039 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65272
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 1914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54756
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 4
იყიდება
137 000 € 1876 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57034
  • ფართი 73 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა