Property 61935 photo 1
Property 61935 photo 2
Property 61935 photo 3
Property 61935 photo 4
Property 61935 photo 5
Property 61935 photo 6
Property 61935 photo 7
Property 61935 photo 8
Property 61935 photo 9
Property 61935 photo 10
Property 61935 photo 11
Property 61935 photo 12
Property 61935 photo 13
Property 61935 photo 14
Property 61935 photo 15

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1975
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 11500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 117 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 5 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

The apartment is located in the Ano Patisia area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
138 000 € 1703 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61494
  • ფართი 81 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 4390 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65309
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 2534 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59325
  • ფართი 73 m²
  • Rooms 3
იყიდება
184 000 € 1672 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54850
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 2714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57534
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
150 000 € 1282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61935
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 6
იყიდება
125 000 € 1562 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65788
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 3846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64225
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 3
იყიდება
155 000 € 1987 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63391
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 1769 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53236
  • ფართი 113 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა