Property 54850 photo 1
Property 54850 photo 2
Property 54850 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 1973
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 110 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს Loft სართულზე და შედგება Loft შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

The apartment is located on the 14th floor in the Ano Patisia area.

Bank property.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 7941 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65319
  • ფართი 34 m²
  • Rooms 2
იყიდება
210 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65365
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 5909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66010
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 3928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65239
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 4146 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65308
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
251 500 € 6986 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63013
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
260 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64961
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
250 000 € 4629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64504
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
200 000 € 3846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64225
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 6923 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65354
  • ფართი 39 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა