Property 59325 photo 1
Property 59325 photo 2
Property 59325 photo 3
Property 59325 photo 4
Property 59325 photo 5
Property 59325 photo 6
Property 59325 photo 7
Property 59325 photo 8
Property 59325 photo 9
Property 59325 photo 10
Property 59325 photo 11
Property 59325 photo 12
Property 59325 photo 13

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 1978
  • რემონტის წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 47 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 73 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the Piraeus area

It has cooling - heating heat pumps
It is located near Maniatika metro station

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 6756 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62805
  • ფართი 37 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 11363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62959
  • ფართი 22 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4148 m
იყიდება
250 000 € 9615 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62960
  • ფართი 26 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4148 m
იყიდება
250 000 € 8333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62961
  • ფართი 30 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4148 m
იყიდება
250 000 € 7812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62967
  • ფართი 32 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
250 000 € 8064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63006
  • ფართი 31 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
260 500 € 6353 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63008
  • ფართი 41 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
250 000 € 6944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63009
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
251 500 € 6986 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63013
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
250 000 € 13157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63015
  • ფართი 19 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა