Property 57534 photo 1
Property 57534 photo 2
Property 57534 photo 3
Property 57534 photo 4
Property 57534 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 1962
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 70 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს კორპუსი ლიფტის გარეშე.

The apartment is located in  Panormu area.

Bank property.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
275 000 € 6111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65812
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
220 000 € 1560 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65593
  • ფართი 141 m²
  • Rooms 4
იყიდება
245 000 € 3550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65438
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 3846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64225
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65592
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
225 000 € 2812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65274
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 6585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65352
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
225 000 € 2884 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65364
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
195 000 € 2468 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66047
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
155 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66066
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა