Property 61494 photo 1
Property 61494 photo 2
Property 61494 photo 3
Property 61494 photo 4
Property 61494 photo 5
Property 61494 photo 6
Property 61494 photo 7
Property 61494 photo 8
Property 61494 photo 9
Property 61494 photo 10
Property 61494 photo 11
Property 61494 photo 12
Property 61494 photo 13
Property 61494 photo 14
Property 61494 photo 15
Property 61494 photo 16
Property 61494 photo 17

Details

  • სართული: ნახევრად სარდაფი
  • აშენების წელი: 1970
  • რემონტის წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 550 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

სერვისი

  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 81 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის გათბობა, სათავსო.

The apartment is located in Keratsini area

Another 41 sq.m. partition property is available. renovated at €78,000

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
190 000 € 1652 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44137
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
205 000 € 1952 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34858
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
205 000 € 2383 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63980
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 1720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37430
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 4
იყიდება
150 000 € 1363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35934
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 4390 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65309
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
150 000 € 3658 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63762
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
190 000 € 2714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57429
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
130 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65937
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
175 000 € 3365 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60289
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა