200 000 €
1770 €/m²
Property 53236 photo 1
Property 53236 photo 2
Property 53236 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 1989
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 113 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეშვიდე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in Kipseli area.

Bank property.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 9310 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65350
  • ფართი 29 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63508
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
195 000 € 2468 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66047
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 2872 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63021
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 4
იყიდება
280 000 € 4179 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65299
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 2022 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66044
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 6750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65348
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
205 000 € 2383 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63980
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 4833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63487
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა