Property 59775 photo 1
Property 59775 photo 2
Property 59775 photo 3
Property 59775 photo 4
Property 59775 photo 5
Property 59775 photo 6
Property 59775 photo 7
Property 59775 photo 8
Property 59775 photo 9
Property 59775 photo 10
Property 59775 photo 11
Property 59775 photo 12
Property 59775 photo 13
Property 59775 photo 14
Property 59775 photo 15
Property 59775 photo 16
Property 59775 photo 17
Property 59775 photo 18
Property 59775 photo 19
Property 59775 photo 20
Property 59775 photo 21
Property 59775 photo 22
Property 59775 photo 23
Property 59775 photo 24
Property 59775 photo 25

Details

  • აშენების წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 370 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 85 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The detached house is located in the area of ​​Mavro Lithari

Furnished and fully equipped with electrical appliances

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
380 000 € 3800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24310
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 2038 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60171
  • ფართი 157 m²
  • Rooms 4
იყიდება
530 000 € 2120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58432
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 6
იყიდება
550 000 € 2115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22334
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 5
იყიდება
370 000 € 4352 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59775
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
420 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60001
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
525 000 € 2282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63437
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 7
იყიდება
500 000 € 4166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57211
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა