Property 57211 photo 1
Property 57211 photo 2
Property 57211 photo 3
Property 57211 photo 4
Property 57211 photo 5
Property 57211 photo 6
Property 57211 photo 7
Property 57211 photo 8
Property 57211 photo 9
Property 57211 photo 10
Property 57211 photo 11
Property 57211 photo 12

Details

  • აშენების წელი: 1890
  • რემონტის წელი: 2022
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 120 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, 2 სააბაზანო ოთახები. Entresol შედგება მისაღები სამზარეულოთი. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით. სართული შედგება მისაღებით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The detached house is located in the Kastella area

Old mansion - completely renovated from the ground up
Remaining structure 30 sq.m
All artwork is included

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 4166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57211
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 5
იყიდება
550 000 € 4583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36274
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
530 000 € 2120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58432
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 6
იყიდება
550 000 € 2115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22334
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 5
იყიდება
440 000 € 2200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34448
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
605 000 € 2630 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39369
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 8
იყიდება
680 000 € 8000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16614
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 5
იყიდება
637 000 € 2548 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28756
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 10

სიახლეების დაგზავნა