530 000 €
2120 €/m²
Property 58432 photo 1
Property 58432 photo 2
Property 58432 photo 3
Property 58432 photo 4
Property 58432 photo 5
Property 58432 photo 6
Property 58432 photo 7
Property 58432 photo 8
Property 58432 photo 9
Property 58432 photo 10
Property 58432 photo 11
Property 58432 photo 12
Property 58432 photo 13
Property 58432 photo 14
Property 58432 photo 15
Property 58432 photo 16
Property 58432 photo 17
Property 58432 photo 18
Property 58432 photo 19
Property 58432 photo 20
Property 58432 photo 21
Property 58432 photo 22
Property 58432 photo 23
Property 58432 photo 24
Property 58432 photo 25
Property 58432 photo 26
Property 58432 photo 27
Property 58432 photo 28
Property 58432 photo 29
Property 58432 photo 30
Property 58432 photo 31
Property 58432 photo 32
Property 58432 photo 33
Property 58432 photo 34

Details

  • აშენების წელი: 2000
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 6500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 250 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი სამზარეულო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The detached house is located in the Dioni area

It has a gym
It has a heated pool

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
550 000 € 4583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36274
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
570 000 € 2590 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61879
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
525 000 € 2282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63437
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 7
იყიდება
440 000 € 2200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34448
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
500 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30951
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 2
იყიდება
605 000 € 2630 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39369
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 8
იყიდება
530 000 € 2120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58432
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 6
იყიდება
550 000 € 2115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22334
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა