430 000 € 400 000 €
1626 €/m²
Property 41760 photo 1
Property 41760 photo 2
Property 41760 photo 3
Property 41760 photo 4
Property 41760 photo 5
Property 41760 photo 6
Property 41760 photo 7
Property 41760 photo 8
Property 41760 photo 9
Property 41760 photo 10
Property 41760 photo 11
Property 41760 photo 12
Property 41760 photo 13
Property 41760 photo 14
Property 41760 photo 15
Property 41760 photo 16
Property 41760 photo 17

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2004
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 246 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საკუჭნაო. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

This detached home is located in the Northern Suburb of Drosia

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
370 000 € 6166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23011
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 4
იყიდება
637 000 € 2548 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28756
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 10
იყიდება
370 000 € 4352 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59775
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 3906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13073
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 5
იყიდება
550 000 € 4583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36274
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 2115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22334
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 5
იყიდება
490 000 € 3202 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62905
  • ფართი 153 m²
  • Rooms 4
იყიდება
420 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60001
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
440 000 € 2200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34448
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა