500 000 € 380 000 €
754 €/m²
Property 12495 photo 1
Property 12495 photo 2
Property 12495 photo 3
Property 12495 photo 4
Property 12495 photo 5
Property 12495 photo 6
Property 12495 photo 7
Property 12495 photo 8

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 1983
  • ოთახების რაოდენობა: 15
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 11
  • WCs: 8
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 504 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 საშხაპეები. ნახევრად სარდაფი შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, 2 საშხაპეები. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Every floor can be used as a separate apartment. The last floor is partially constructed.

This detached house is located in Ano Liosia, in the western part of the capital. Actively developing area with significant infrastructure. It has everything for comfortable living: schools, gyms, swimming pools, squares and parks. Good transport links (buses, commuter train).

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
530 000 € 2120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58432
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 6
იყიდება
480 000 € 912 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37336
  • ფართი 526 m²
  • Rooms 12
იყიდება
550 000 € 4583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36274
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
720 000 € 3891 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14330
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 7
იყიდება
650 000 € 2321 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37565
  • ფართი 280 m²
  • Rooms 7
იყიდება
500 000 € 3906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13073
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 5
იყიდება
570 000 € 2590 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61879
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
720 000 € 2322 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63578
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
550 000 € 2115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22334
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 5
იყიდება
440 000 € 2200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34448
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა