550 000 €
2115 €/m²
Property 22334 photo 1
Property 22334 photo 2
Property 22334 photo 3
Property 22334 photo 4
Property 22334 photo 5
Property 22334 photo 6
Property 22334 photo 7
Property 22334 photo 8
Property 22334 photo 9
Property 22334 photo 10
Property 22334 photo 11
Property 22334 photo 12
Property 22334 photo 13

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 1997
  • რემონტის წელი: 2012
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 1800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 260 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The detached house is located in Vari area 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 4166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57211
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 5
იყიდება
700 000 € 4166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36507
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 3
იყიდება
720 000 € 3891 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14330
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 7
იყიდება
510 000 € 2040 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65685
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 7
იყიდება
490 000 € 3202 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62905
  • ფართი 153 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 3906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13073
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 5
იყიდება
670 000 € 1558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31877
  • ფართი 430 m²
  • Rooms 10
იყიდება
795 000 € 2650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12914
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
800 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7438
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 14

სიახლეების დაგზავნა