Property 60001 photo 1
Property 60001 photo 2
Property 60001 photo 3
Property 60001 photo 4
Property 60001 photo 5
Property 60001 photo 6
Property 60001 photo 7
Property 60001 photo 8
Property 60001 photo 9
Property 60001 photo 10
Property 60001 photo 11
Property 60001 photo 12
Property 60001 photo 13
Property 60001 photo 14
Property 60001 photo 15
Property 60001 photo 16
Property 60001 photo 17
Property 60001 photo 18
Property 60001 photo 19
Property 60001 photo 20
Property 60001 photo 21
Property 60001 photo 22

Details

  • აშენების წელი: 1965
  • რემონტის წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 4200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 43 km

სერვისი

  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 105 კვ.მ in Athens. სახლი 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.

The detached house is located in the area of ​​Nikaia

Fully equipped with electrical appliances

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 3846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37583
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
420 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60001
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 6166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23011
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 4
იყიდება
370 000 € 4352 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59775
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
605 000 € 2630 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39369
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 8
იყიდება
570 000 € 2590 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61879
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
500 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30953
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 6
იყიდება
550 000 € 2115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22334
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 5
იყიდება
380 000 € 3800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24310
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
430 000 € 1726 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63236
  • ფართი 249 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა