Property 60171 photo 1
Property 60171 photo 2
Property 60171 photo 3
Property 60171 photo 4
Property 60171 photo 5
Property 60171 photo 6
Property 60171 photo 7
Property 60171 photo 8
Property 60171 photo 9
Property 60171 photo 10
Property 60171 photo 11
Property 60171 photo 12
Property 60171 photo 13
Property 60171 photo 14
Property 60171 photo 15
Property 60171 photo 16
Property 60171 photo 17
Property 60171 photo 18
Property 60171 photo 19
Property 60171 photo 20
Property 60171 photo 21
Property 60171 photo 22
Property 60171 photo 23
Property 60171 photo 24
Property 60171 photo 25
Property 60171 photo 26
Property 60171 photo 27

Details

  • აშენების წელი: 1963
  • რემონტის წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 44 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 157 კვ.მ in Athens. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, 2 სააბაზანო ოთახები. კუნძული აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The detached house is located in the Piraeus area

Private terrace 52 sq.m

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 3846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37583
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 6166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23011
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 4
იყიდება
370 000 € 4352 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59775
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 3466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39591
  • ფართი 75 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
380 000 € 3800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24310
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
430 000 € 1726 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63236
  • ფართი 249 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 3250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4375
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
440 000 € 2200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34448
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა