Property 56243 photo 1
Property 56243 photo 2
Property 56243 photo 3
Property 56243 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 230 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 260 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 936 კვ.მ.

The land plot is located in Piraeus area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 2279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49573
  • ფართი 351 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49447
  • ფართი 364 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
450 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21312
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
440 000 € 1600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57399
  • ფართი 275 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6700 m
იყიდება
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14562
  • ფართი 710 m²
  • მანძილი ზღვიდან 33000 m
იყიდება
535 000 € 652 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34164
  • ფართი 820 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
475 000 € 1096 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11178
  • ფართი 433 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
475 000 € 229 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11079
  • ფართი 2072 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
590 000 € 1211 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65696
  • ფართი 487 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
460 000 € 707 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56993
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16800 m

სიახლეების დაგზავნა