450 000 €
56 €/m²
Property 21312 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 8000 კვ.მ. in Athens. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.

The plot of land is located in Kaluvia area 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
540 000 € 2076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56243
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
510 000 € 2015 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57347
  • ფართი 253 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
475 000 € 1096 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11178
  • ფართი 433 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
600 000 € 1764 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30323
  • ფართი 340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
590 000 € 1211 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65696
  • ფართი 487 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
450 000 € 548 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23196
  • ფართი 821 m²
  • მანძილი ზღვიდან 24000 m
იყიდება
400 000 € 1052 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11174
  • ფართი 380 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
500 000 € 3401 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6655
  • ფართი 147 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
640 000 € 1833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63596
  • ფართი 349 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
500 000 € 520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46661
  • ფართი 960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m

სიახლეების დაგზავნა