კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 364 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
ათენი - სამხრეთი
ვულა
600 000 €
520 000 €
1428 €/m²
ობიექტის კოდი
49447
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
364 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
ატიკა (საბერძნეთი) | ვულა (ათენი - სამხრეთი)
Details
დაშორება ზღვიდან:
3000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
24 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 364 კვ.მ. in Athens.
The plot is located in the Panorama Voula area.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
630 000 €
2520 €/m²
სასტუმრო 250 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
58136
ფართი
250 m²
მანძილი ზღვიდან
1600 m
იყიდება
510 000 €
2015 €/m²
სასტუმრო 253 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
57347
ფართი
253 m²
მანძილი ზღვიდან
5600 m
იყიდება
890 000 €
1718 €/m²
სასტუმრო 518 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
64605
ფართი
518 m²
მანძილი ზღვიდან
850 m
იყიდება
600 000 €
1153 €/m²
სასტუმრო 520 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
35500
ფართი
520 m²
მანძილი ზღვიდან
9000 m
იყიდება
620 000 €
898 €/m²
სასტუმრო 690 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
14006
ფართი
690 m²
მანძილი ზღვიდან
1600 m
იყიდება
590 000 €
1211 €/m²
სასტუმრო 487 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
65696
ფართი
487 m²
მანძილი ზღვიდან
1200 m
იყიდება
600 000 €
520 000 €
1428 €/m²
სასტუმრო 364 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
49447
ფართი
364 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
540 000 €
2076 €/m²
სასტუმრო 260 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
56243
ფართი
260 m²
მანძილი ზღვიდან
230 m
იყიდება
650 000 €
1070 €/m²
სასტუმრო 607 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
48584
ფართი
607 m²
მანძილი ზღვიდან
25000 m
იყიდება
490 000 €
638 €/m²
სასტუმრო 768 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
62906
ფართი
768 m²
მანძილი ზღვიდან
480 m
Elpida Skreka
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the