475 000 €
1096 €/m²
Property 11178 photo 1
Property 11178 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 11000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 433 კვ.მ. in Athens.

For sale plot of 433 sq.m. in suburb of Athens, in Pallini. The plot also has the Planning Permission.

Also there is a buiding project of a 4-storey building. The price of plot with completed building is 1 170 000

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
640 000 € 1833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63596
  • ფართი 349 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49447
  • ფართი 364 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
400 000 € 782 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62004
  • ფართი 511 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
420 000 € 3021 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49102
  • ფართი 139 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
650 000 € 1070 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48584
  • ფართი 607 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
440 000 € 2268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60631
  • ფართი 194 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
475 000 € 229 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11079
  • ფართი 2072 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
460 000 € 707 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56993
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16800 m
იყიდება
670 000 € 893 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59219
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
420 000 € 1494 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56996
  • ფართი 281 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m

სიახლეების დაგზავნა