460 000 €
707 €/m²
Property 56993 photo 1
Property 56993 photo 2
Property 56993 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,65
  • დაშორება ზღვიდან: 16800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 650 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 423 კვ.მ.

The plot is located in the area of Marousi

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
440 000 € 1600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57399
  • ფართი 275 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6700 m
იყიდება
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45352
  • ფართი 312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
670 000 € 893 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59219
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14562
  • ფართი 710 m²
  • მანძილი ზღვიდან 33000 m
იყიდება
400 000 € 1052 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11174
  • ფართი 380 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
475 000 € 1096 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11178
  • ფართი 433 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
540 000 € 2076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56243
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
650 000 € 1070 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48584
  • ფართი 607 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
600 000 € 1764 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30323
  • ფართი 340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
450 000 € 548 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23196
  • ფართი 821 m²
  • მანძილი ზღვიდან 24000 m

სიახლეების დაგზავნა