475 000 €
229 €/m²
Property 11079 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2072 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 185 კვ.მ.

For sale plot of 2072 sq.m. suburb of Athens, in Pallini. The plot also has the Planning Permission issued for a building of 4 stores of 185 sq.m. totally.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32656
  • ფართი 2305 m²
  • მანძილი ზღვიდან 24000 m
იყიდება
490 000 € 638 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62906
  • ფართი 768 m²
  • მანძილი ზღვიდან 480 m
იყიდება
475 000 € 1096 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11178
  • ფართი 433 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
440 000 € 2268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60631
  • ფართი 194 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
400 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57038
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
600 000 € 1764 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30323
  • ფართი 340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
420 000 € 3021 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49102
  • ფართი 139 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
620 000 € 898 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14006
  • ფართი 690 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
500 000 € 3401 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6655
  • ფართი 147 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
535 000 € 652 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34164
  • ფართი 820 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m

სიახლეების დაგზავნა