კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 710 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
ათენი - ჩრდილოეთი
ეკალი
500 000 €
370 000 €
521 €/m²
ობიექტის კოდი
14562
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
710 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
ატიკა (საბერძნეთი) | ეკალი (ათენი - ჩრდილოეთი)
Details
დაშორება ზღვიდან:
33000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
23 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 710 კვ.მ. in Athens.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
510 000 €
2015 €/m²
სასტუმრო 253 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
57347
ფართი
253 m²
მანძილი ზღვიდან
5600 m
იყიდება
440 000 €
2268 €/m²
სასტუმრო 194 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
60631
ფართი
194 m²
მანძილი ზღვიდან
1000 m
იყიდება
450 000 €
548 €/m²
სასტუმრო 821 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
23196
ფართი
821 m²
მანძილი ზღვიდან
24000 m
იყიდება
440 000 €
390 000 €
1250 €/m²
სასტუმრო 312 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
45352
ფართი
312 m²
მანძილი ზღვიდან
4500 m
იყიდება
460 000 €
707 €/m²
სასტუმრო 650 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
56993
ფართი
650 m²
მანძილი ზღვიდან
16800 m
იყიდება
475 000 €
1096 €/m²
სასტუმრო 433 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
11178
ფართი
433 m²
მანძილი ზღვიდან
11000 m
იყიდება
630 000 €
2520 €/m²
სასტუმრო 250 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
58136
ფართი
250 m²
მანძილი ზღვიდან
1600 m
იყიდება
650 000 €
1070 €/m²
სასტუმრო 607 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
48584
ფართი
607 m²
მანძილი ზღვიდან
25000 m
იყიდება
440 000 €
1600 €/m²
სასტუმრო 275 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
57399
ფართი
275 m²
მანძილი ზღვიდან
6700 m
იყიდება
600 000 €
1764 €/m²
სასტუმრო 340 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
30323
ფართი
340 m²
მანძილი ზღვიდან
17000 m
Anton Barabas
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the