იყიდება - სასტუმრო 351 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი ვულა
800 000 €
2279 €/m²
Property 49573 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 1700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 351 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. აშენების პერსპექტივით 210 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

The plot is located in the Panorama Voula area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 100 000 € 1571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40586
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9800 m
იყიდება
960 000 € 1097 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62716
  • ფართი 875 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13800 m
იყიდება
650 000 € 1070 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48584
  • ფართი 607 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
880 000 € 811 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14448
  • ფართი 1085 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
860 000 € 5477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49120
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
670 000 € 893 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59219
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
1 150 000 € 1051 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33226
  • ფართი 1094 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53284
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
800 000 € 2279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49573
  • ფართი 351 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
890 000 € 1718 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64605
  • ფართი 518 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m

სიახლეების დაგზავნა