Property 57399 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1,6
  • დაშორება ზღვიდან: 6700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 41 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 275 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 440 კვ.მ.

The plot is located in the Aigaleo area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
420 000 € 1494 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56996
  • ფართი 281 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
620 000 € 898 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14006
  • ფართი 690 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49447
  • ფართი 364 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
390 000 € 1585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26113
  • ფართი 246 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
400 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57038
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
630 000 € 2520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58136
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
500 000 € 520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46661
  • ფართი 960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
460 000 € 707 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56993
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16800 m
იყიდება
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14562
  • ფართი 710 m²
  • მანძილი ზღვიდან 33000 m
იყიდება
535 000 € 652 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34164
  • ფართი 820 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m

სიახლეების დაგზავნა