Property 34164 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 8500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 1 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 820 კვ.მ. in Athens.

The plot of land is located in the center of Athens , walking distance and facing the Plato's Academy arhcaiological park 

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49447
  • ფართი 364 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
590 000 € 1211 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65696
  • ფართი 487 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
670 000 € 893 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59219
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
475 000 € 417 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53072
  • ფართი 1139 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m
იყიდება
510 000 € 2015 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57347
  • ფართი 253 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45352
  • ფართი 312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
490 000 € 638 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62906
  • ფართი 768 m²
  • მანძილი ზღვიდან 480 m
იყიდება
540 000 € 2076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56243
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53284
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
580 000 € 2188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62036
  • ფართი 265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა