900 000 €
1651 €/m²
Property 47148 photo 1
Property 47148 photo 2
Property 47148 photo 3
Property 47148 photo 4
Property 47148 photo 5
Property 47148 photo 6
Property 47148 photo 7
Property 47148 photo 8
Property 47148 photo 9
Property 47148 photo 10
Property 47148 photo 11
Property 47148 photo 12

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 2007
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 650 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 545 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. სართული შედგება 5 საძინებელი ოთახები, 3 ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

The detached house is located in the center of Nea Makri.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 000 000 € 2941 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30360
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 250 000 € 3472 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19101
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 5
იყიდება
980 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13074
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64231
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 7
იყიდება
900 000 € 2727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3989
  • ფართი 330 m²
  • Rooms 8
იყიდება
890 000 € 3423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23481
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 12

სიახლეების დაგზავნა