Property 30360 photo 1
Property 30360 photo 2
Property 30360 photo 3
Property 30360 photo 4
Property 30360 photo 5
Property 30360 photo 6
Property 30360 photo 7
Property 30360 photo 8
Property 30360 photo 9
Property 30360 photo 10
Property 30360 photo 11
Property 30360 photo 12

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2005
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 27 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 340 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The detached house is located in the Porto Rafti area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
850 000 € 2023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29759
  • ფართი 420 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 000 000 € 3448 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28611
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 8
იყიდება
975 000 € 2437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30734
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 250 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39060
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 000 000 € 2941 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30360
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 6
იყიდება
900 000 € 2727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3989
  • ფართი 330 m²
  • Rooms 8

სიახლეების დაგზავნა