900 000 €
2727 €/m²
Property 3989 photo 1
Property 3989 photo 2
Property 3989 photo 3
Property 3989 photo 4
Property 3989 photo 5
Property 3989 photo 6
Property 3989 photo 7
Property 3989 photo 8
Property 3989 photo 9
Property 3989 photo 10
Property 3989 photo 11
Property 3989 photo 12
Property 3989 photo 13
Property 3989 photo 14
Property 3989 photo 15
Property 3989 photo 16

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 81 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 330 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 100 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25238
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 4
იყიდება
785 000 € 2962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13520
  • ფართი 265 m²
  • Rooms 5
იყიდება
890 000 € 3423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23481
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 12
იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64231
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 7
იყიდება
800 000 € 3265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64888
  • ფართი 245 m²
  • Rooms 4
იყიდება
865 000 € 2344 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49883
  • ფართი 369 m²
  • Rooms 11

სიახლეების დაგზავნა