890 000 €
3423 €/m²
Property 23481 photo 1
Property 23481 photo 2
Property 23481 photo 3
Property 23481 photo 4
Property 23481 photo 5
Property 23481 photo 6
Property 23481 photo 7
Property 23481 photo 8
Property 23481 photo 9
Property 23481 photo 10
Property 23481 photo 11
Property 23481 photo 12
Property 23481 photo 13
Property 23481 photo 14
Property 23481 photo 15
Property 23481 photo 16

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 2003
  • ოთახების რაოდენობა: 12
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 260 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

The detached house is located in the Neos-Voutsas area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
780 000 € 2052 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38432
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30736
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
900 000 € 1651 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47148
  • ფართი 545 m²
  • Rooms 8
იყიდება
850 000 € 2266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51008
  • ფართი 375 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 000 000 € 2247 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10777
  • ფართი 445 m²
  • Rooms 6
იყიდება
850 000 € 2023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29759
  • ფართი 420 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 300 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56683
  • ფართი 520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
785 000 € 2962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13520
  • ფართი 265 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 250 000 € 3472 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19101
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა