Property 7669 photo 1
Property 7669 photo 2
Property 7669 photo 3
Property 7669 photo 4
Property 7669 photo 5
Property 7669 photo 6
Property 7669 photo 7
Property 7669 photo 8
Property 7669 photo 9
Property 7669 photo 10
Property 7669 photo 11
Property 7669 photo 12
Property 7669 photo 13
Property 7669 photo 14
Property 7669 photo 15
Property 7669 photo 16
Property 7669 photo 17
Property 7669 photo 18
Property 7669 photo 19
Property 7669 photo 20
Property 7669 photo 21
Property 7669 photo 22
Property 7669 photo 23
Property 7669 photo 24
Property 7669 photo 25
Property 7669 photo 26
Property 7669 photo 27
Property 7669 photo 28
Property 7669 photo 29
Property 7669 photo 30
Property 7669 photo 31

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1998
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 13000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 330 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 500 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34925
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 10
იყიდება
1 100 000 € 2037 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44106
  • ფართი 540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2480 m
იყიდება
950 000 € 2317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14724
  • ფართი 410 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 100 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25238
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 4
იყიდება
975 000 € 2437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30734
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 000 000 € 2325 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21817
  • ფართი 430 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30736
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m

სიახლეების დაგზავნა