Property 19101 photo 1
Property 19101 photo 2
Property 19101 photo 3
Property 19101 photo 4
Property 19101 photo 5
Property 19101 photo 6
Property 19101 photo 7
Property 19101 photo 8
Property 19101 photo 9
Property 19101 photo 10
Property 19101 photo 11
Property 19101 photo 12
Property 19101 photo 13
Property 19101 photo 14
Property 19101 photo 15
Property 19101 photo 16
Property 19101 photo 17
Property 19101 photo 18
Property 19101 photo 19

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1965
  • რემონტის წელი: 2003
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 120 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

სერვისი

  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 360 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.

The detached house is located in the Saronida area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 250 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39060
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 400 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63886
  • ფართი 280 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 250 000 € 3472 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19101
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 300 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56683
  • ფართი 520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 100 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25238
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 500 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34925
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 10
იყიდება
1 100 000 € 2037 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44106
  • ფართი 540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2480 m

სიახლეების დაგზავნა