850 000 € 800 000 €
2162 €/m²
Property 41928 photo 1
Property 41928 photo 2
Property 41928 photo 3
Property 41928 photo 4
Property 41928 photo 5
Property 41928 photo 6
Property 41928 photo 7
Property 41928 photo 8
Property 41928 photo 9
Property 41928 photo 10
Property 41928 photo 11
Property 41928 photo 12
Property 41928 photo 13
Property 41928 photo 14
Property 41928 photo 15
Property 41928 photo 16
Property 41928 photo 17
Property 41928 photo 18
Property 41928 photo 19
Property 41928 photo 20
Property 41928 photo 21
Property 41928 photo 22
Property 41928 photo 23

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 2011
  • ოთახების რაოდენობა: 9
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 550 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 370 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 მისაღები ოთახებით, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The villa is located in the Porto Rafti area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 000 000 € 2941 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30360
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 150 000 € 5299 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62380
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64231
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 7
იყიდება
980 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13074
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 8
იყიდება
760 000 € 2923 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22807
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 5
იყიდება
870 000 € 4833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5663
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
1 100 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25238
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 2236 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66082
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა