980 000 €
2800 €/m²
Property 13074 photo 1
Property 13074 photo 2
Property 13074 photo 3
Property 13074 photo 4
Property 13074 photo 5
Property 13074 photo 6
Property 13074 photo 7
Property 13074 photo 8
Property 13074 photo 9

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1997
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 16000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 350 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, 2 მისაღები ოთახებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, 3 ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

This detached house is located in Drosia in Eastern Attica, bordering with Agios Stefanos, Anoiksi, Dionysos, Kryoneri, Rodopoli, Stamata. The area is surrounded by pine forests, has an exceptional street layout, great climate, it is considered one of the most prestigious and high-demand districts of the capital.

This property is characterized by its delicate luxury, a combination of fine architecture and magnificent natural environment, undoubtedly, it will be the hallmark of its future owner.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 400 000 € 2089 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3998
  • ფართი 670 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
800 000 € 1724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15474
  • ფართი 464 m²
  • Rooms 7
იყიდება
830 000 € 2184 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23004
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64231
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 100 000 € 2037 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44106
  • ფართი 540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2480 m
იყიდება
900 000 € 2727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3989
  • ფართი 330 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 150 000 € 5299 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62380
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა