Property 43131 photo 1
Property 43131 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 49 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 104 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. აშენების პერსპექტივით 104 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.

Seafront plot ideal for commercial investment!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
78 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65163
  • ფართი 702 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
70 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42792
  • ფართი 9519 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37123
  • ფართი 246 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
75 000 € 65 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31235
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
75 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61179
  • ფართი 905 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
74 800 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64677
  • ფართი 1170 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5800 m
იყიდება
60 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19175
  • ფართი 877 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
78 000 € 260 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42245
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
78 000 € 155 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65261
  • ფართი 503 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა