54 000 €
39 €/m²
Property 63023 photo 1
Property 63023 photo 2

Details

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1373 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. აშენების პერსპექტივით 500 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
44 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65912
  • ფართი 1255 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
55 000 € 41 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13132
  • ფართი 496 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
62 000 € 103 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52385
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
60 000 € 136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42779
  • ფართი 439 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5700 m
იყიდება
60 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63360
  • ფართი 993 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5150 m
იყიდება
75 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56833
  • ფართი 4265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
60 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56754
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32785
  • ფართი 359 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
64 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29556
  • ფართი 489 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
75 000 € 250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50711
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m

სიახლეების დაგზავნა